Movies
Ratings
330
Shark TaleRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0