Movies
Ratings
412
HeadhuntersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0