Titles you rated
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0