Series
Ratings
32
MotherRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Dino Girl GaukoRated ★ 4.0
Renai no SusumeRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 2.5
DevsRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5