Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5