Series
Ratings
50
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Take 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 2.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5