Series
Ratings
111
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5