Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0