Series
Ratings
110- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
 MurderbotRated ★ 5.0 MurderbotRated ★ 5.0
 Better Late Than SingleRated ★ 5.0 Better Late Than SingleRated ★ 5.0
 TriggerRated ★ 0.5 TriggerRated ★ 0.5
 3 Body ProblemRated ★ 4.0 3 Body ProblemRated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
 New Recruit Season 2Rated ★ 3.5 New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
 New Recruit Season 1Rated ★ 4.0 New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.5 Attack on TitanRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.0 Attack on TitanRated ★ 3.0
 Hellbound Season 2Rated ★ 2.0 Hellbound Season 2Rated ★ 2.0