Movies
Ratings
165
Before MidnightRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
FridaRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0