Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 1.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0