Series
Ratings
260
The PittRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
GrotesquerieRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Cunk on EarthRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Three PinesRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Bake Squad Season 1Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.0
Scream QueensRated ★ 3.0