Series
Ratings
261- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
 Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.5 Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.5
 The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 4.0 The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- ToGetHerRated ★ 1.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- 신들린 연애Rated ★ 2.0
 Love CatcherRated ★ 3.0 Love CatcherRated ★ 3.0
 리얼 연애실험실 독사과Rated ★ 0.5 리얼 연애실험실 독사과Rated ★ 0.5
- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 0.5
- 커플팰리스Rated ★ 2.5
- History of ScruffinessRated ★ 4.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Divorced SinglesRated ★ 2.5 Divorced SinglesRated ★ 2.5
- 제2의 결혼전쟁 살까말까Rated ★ 2.5
- 금수저 전쟁Rated ★ 1.5
 Zerosum GameRated ★ 3.0 Zerosum GameRated ★ 3.0