Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Inherent ViceRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Re-encounterRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
A Quiet DreamRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5