Movies
Ratings
653
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Far from HeavenRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.0