Titles you rated
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0