Movies
Ratings
323
The OutlawsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 1.0
While We're YoungRated ★ 4.0
Secrets & LiesRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Thank You for Your ServiceRated ★ 4.0