Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0