Movies
Ratings
27
Midnight in ParisRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
StarbuckRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0