Titles you rated
- BonobonoRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.0
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0