Movies
Ratings
173
InterstellarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0