Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Sydney WhiteRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0