Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0