Movies
Ratings
154
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0- ApostleRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0