Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 1.0
PicnicRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0