Titles you rated
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Speed RacerRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 4.5