Titles you rated
Last MileRated ★ 4.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.0- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0