Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0