Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5