Movies
Ratings
110
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.0
The RockRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 2.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0