Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Suicide ShopRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5