Titles you rated
- FamilyRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5