Series
Ratings
62 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 Wednesday Season 2Rated ★ 3.5 Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
 The Devil's PlanRated ★ 3.5 The Devil's PlanRated ★ 3.5
 The ResidenceRated ★ 4.0 The ResidenceRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0 The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
 Chief KimRated ★ 4.0 Chief KimRated ★ 4.0
 Marry My HusbandRated ★ 3.5 Marry My HusbandRated ★ 3.5
 The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0 The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
 Queen of TearsRated ★ 3.0 Queen of TearsRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
- StrollRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0