Series
Ratings
106
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 5.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 5.0