Movies
Ratings
83
ShopliftersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0