Series
Ratings
18
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 음악은 어떻게 우리를 사로 잡는가Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0