Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0