Movies
Ratings
96
Happiness for SaleRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
HopRated ★ 5.0
Open SeasonRated ★ 4.0