Titles you rated
MaudieRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
A DayRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0