Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
J. EdgarRated ★ 3.5
On Your MarkRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 3.0- Neko no shukaiRated ★ 4.5
She and Her CatRated ★ 5.0
Devils on the DoorstepRated ★ 4.5
The Legacy of the SunRated ★ 4.5
The Wonderful World of Captain KuhioRated ★ 3.5- 7 Days of Himawari & Her PuppiesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5