Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Fish BoneRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0