Movies
Ratings
520
F1: The MovieRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
RentRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0