Series
Ratings
49- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- Real ClothesRated ★ 4.5
Strawberry MidnightRated ★ 4.0
Painless - Eye Can DiagnoseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Glory of Team Batista SP - Aratana Meikyuu e no ShoutaiRated ★ 3.5
- Team Batista SP2011 ~Saraba General! Tensai Kyūmeii ha Aisuru Hito wo Sukueruka~Rated ★ 4.0
- The Glorious Team BatistaRated ★ 4.5
MOZU Season2 ~幻の翼~Rated ★ 4.5- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 5.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 3.5
- ダブルフェイス 潜入捜査編Rated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.5