Movies
Ratings
128
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The FanRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.0