Series
Ratings
54- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0