Series
Ratings
162
Dear HeavenRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0