Series
Ratings
20
The HuntRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- JealousyRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 2.0