Series
Ratings
24
La PalmaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0