Movies
Ratings
289
Someone SpecialRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 1.5
Jenny, JunoRated ★ 0.5
My Tutor Friend 2Rated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
Lovely RivalsRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0