Movies
Ratings
603
For HorowitzRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0